Taras lub balkon to miejsce, w którym każdy z nas lubi spędzać czas po ciężkim dniu pracy, zwłaszcza w okresie letnim, gdy wysokie temeratury znacznie obniżają naszą kondycję i potrzeba nam więcej relaksu. Siadamy wygodnie w fotelu lub na leżaku i odpoczywamy popijając ulubiony napój orzeźwiający.

Nasze oazy odpoczynku zwykle wyposażone są w lekkie zadaszenia lub markizy, które chronią nas przed czynnikami zewnętrznymi – wiatrem, deszczem, promieniami słońca i często też wścibskimi sąsiadami. Niestety mają one te wadę, że mogą być mało odporne na trudne warunki atmosferyczne – w przypadku instalacji o charakterze stałym, a także ich użytkowanie nie zawsze bywa komfortowe – otwieranie i zamykanie markiz wymaga wysiłku fizycznego, a ręczna obsługa zwiększa ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

inteligentne markizy SzczecinDlatego coraz większym zainteresowaniem cieszą się markizy z automatycznym sterowaniem, którymi możesz sterować za pomocą pilota, bez opuszczania wygodnego leżaka. Możesz dzięki temu, bez ruszania się z miejsca decydować, w którym momencie chcesz się opalać w promieniach słońca, a gdy odczuwasz już przesyt, używając jednego przycisku, wysuwasz markizy i możesz odpocząć w przyjemnym cieniu.

Zautomatyzowane markizy posiadają również inteligentny system sterujący, dzięki któremu samoczynnie otwierają się lub zamykają w zależności od pogody na zewnątrz. Dzięki zaawansowanej nowoczesnej technologii, markizy mają zagwarantowaną przedłużoną żywotność. Specjalne czujniki reagują na niekorzystne warunki atmosferyczne jak silny wiatr lub intensywne opady i w odpowiednim momencie zamykają markizę i uniemożliwiają jej ewentualne uszkodzenie.

Zautomatyzowane markizy to nie tylko dbałość o twój komfort i wygodę, ale także doskonałe zabezpieczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Zadaszenie chroni nie tylko twoją skórę przed niekorzystnymi czynnikami, ale także zapewnia odpowiednią osłonę dla twoich mebli i roślin.

Nasza firma od dawna świadczy usługi w zakresie dostarczania i montażu automatycznych markiz – inteligentnie samo rozkładające się osłony słoneczne. Naszą dewizą jest wysoka jakość i dbałość o klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapytaj:

Gdzie kupić automatycznie rozsuwane markizy w Szczecinie?