Każdy z nas ceni sobie wygodę i możliwość wykonywania różnych czynności bez konieczności wstawania z wygodnego fotela, a za najlepszy wynalazek wszechczasów uważa pilot do telewizora. Ten niepozorny, ale bardzo praktyczny przedmiot z biegiem czasu wzbogacił się o wiele innych zastosowań w życiu codziennym.

Za pomocą pilota możemy obsługiwać nie tylko sprzęt audiowizualny, ale m.in. sterować klimatyzacją oraz zasłaniać i odsłaniać okna, regulując sobie dostęp naturalnego światła do pomieszczeń, w którym mieszkamy, pracujemy i odpoczywamy.

Zautomatyzowane – inteligentne rolety okienne to rozwiązanie, które nie tylko ułatwia nam życie, ale również daje maksimum wygody i pozwala oszczędzać czas. Chcąc odsłonić lub zasłonić okno, wystarczy że weźmiesz pilota do ręki i naciśniesz przycisk. Nie musisz używać do tego celu paska ani sznurka, co gwarantuje minimum wysiłku fizycznego i eliminuje ryzyko uszkodzeń mechanicznych.

automatyczne rolety inteligentne SzczecinDodatkowym atutem jest możliwość zaprogramowania czasu otwierania i zamykania rolet, co jest bardzo przydatne podczas dłuższych wyjazdów, daje poczucie bezpieczeństwa, symulując twoją obecność w domu i uniemożliwia dostęp z zewnątrz. Inną formą zabezpieczenia jest automatyczne zamknięcie rolet w przypadku zbicia szyby – umożliwiają to specjalne inteligentne czujniki.

Zautomatyzowane rolety posiadają również kolejną ważną cechę. Posiadają czujniki natężenia światła, dzięki czemu same regulują stopień ich zasłonięcia, zabezpieczając ciebie, twoje meble i rośliny w mieszkaniu przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Funkcja ta pozwala również na oszczędności w kwestii ogrzewania i używania klimatyzacji – nawet do 30 procent.

Wszystkie te czynniki składają się na tak istotną rzecz jak bilans energetyczny mieszkania, a co za tym idzie – jego wartość. Jest to więc nie tylko sposób na poprawę własnego komfortu, ale także dobra inwestycja. Urządzenia sterujące pochodzą od najlepszych producentów i charakteryzują się długą żywotnością.
Nasza firma zajmuje się dystrybucją i montażem zautomatyzowanych rolet. Posiadamy bogate doświadczenie, a naszą największą rekomendacją jest wciąż rosnące grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.