W czasach, gdy ekologia nabiera coraz większego znaczenia, a oszczędzanie energii staje się obowiązkiem każdego człowieka, wychodzimy do Państwa z oryginalną ofertą na drewniane okna. Są to właśnie okna energooszczędne, wykonane z najwyższej jakości drewna i innych niezbędnych komponentów dostarczonych przez renomowanych producentów. Dostępne w naszym salonie okna z drewna do gwarancja prawdziwej oszczędności energii przy zachowaniu dobrego smaku i stylu przy urządzaniu naszego domu, mieszkania lub biura.

stylowe okna drewnianeOferowane przez nas okna drewniane zawsze produkowane są z najwyższej jakości drewna, a precyzja i kunszt ich wykonania na pewno zadowoli nawet najbardziej wybrednych i wymagających klientów. Jeśli szukacie Państwo prawdziwych stylowych okien zdobionych ręcznie rzeźbionymi głowiczkami, oraz frezowanymi listwami to mamy doskonałą ofertę.

Proponujemy Państwu:

– stylowe okna z drewna do rezydencji
– okna drewniane stylizowane na stare
– oryginalne okna do drogich domów i rezydencji

Żeby okna miały oryginalny wzór zawsze projektujemy różne ozdobniki, oraz pracujemy nad nimi ręcznie. Dzięki temu nasze okna stają się naprawdę wyjątkowo unikalne i rzeczywiście niepowtarzalne.

Zajmujemy się także odwzorowywaniem ciekawych, stylowych ozdobników, które nie rzadko wymagane są przez konserwatorów w trakcie wymiany całości lub części stolarki okiennej w starych i zabytkowych budynkach.